Živé vysielanie LifeTv

Živé vysielanie televízie LifeTv si môžete pozrieť TU.

Žiadajte svojich káblových operátorov, aby zaradili televíziu LifeTv do svojej programovej ponuky.

Čítaj ďalej...

 

Staň sa partnerom LifeTv

Televízia LifeTv prichádza na slovenský mediálny trh s víziou priniesť evanjelium a hlásať dobrú správu nenásilným spôsobom, a tak šíriť Božie kráľovstvo.

Pozývame ťa: Staň sa partnerom LifeTv. Čítaj ďalej...

Joyce Meyer

Pravidelne každy utorok a piatok vám chceme prinášať posolstvo, ktoré vám prinesie americká kazateľka a spisovateľka Joyce Meyer.

Joyce Meyer je celosvetovo uznávanou kresťanskou spisovateľkou, autorkou takmer stovky kníh. Na Slovensku si veľkú popularitu získali tituly: Sila myšlienok, Ako zvládať svoje emócie a Drž si jazyk na uzde. Jej rozhlasové a televízne vysielanie Enjoying Everyday Life sledujú milióny divákov po celom svete a konferencií sa zúčastňujú desaťtisíce ľudí.

KIT Stream

Partnerom LifeTv je internetový video portál KIT Stream.
Kit Stream vám bude prinášať nové premiéry televíznych programov na obrazovky televízie LifeTv.
Viac informácií o programoch Kit Stream nájdete TU

Godzone magazín

Godzone magazín je relácia projektu GODZONE, v ktorej Vám predstavíme kresťanské spoločenstvá a prácu mladých ľudí na Božom kráľovstve. Ponúkneme Vám svedectvá o vzťahu s Pánom Bohom, posolstvo z Božieho slova a kresťanské videoklipy. Robíme to preto, lebo túžime, aby na Slovensku povstala generácia, ktorej ide o Božie kráľovstvo.    

Rozprávka OVCE

Animovaný seriál Ovce.sk sa vracia k tradíciám pôvodnej kreslenej tvorby pre deti a mládež a snaží sa im prijateľnou formou priblížiť nevhodné správanie na internete a zároveň ich poučiť, ako sa mu vyhnúť. Krátke rozprávky majú klasickú podobu príbehu boja dobra a zla so záverečným ponaučením. 

Nová DNA

Pozývame vás sledovať prednášky o vnútornom uzdravení a oslobodení z rôznych závislostí. Budeme sa venovať rôznym otázkam ako je strach, hnev, sexualita, manželstvo a kresťanská rodina, prijatie vs. odmietnutie, uzdravenie citových rán a mnohé ďalšie témy, ktoré sa týkajú každého jednotlivca.

20. výročie MPK

Mládež pre Krista - Slovensko je misijná organizácia, pre ktorú pracujú ľudia z rôznych cirkví, ktorí milujú Pána Ježiša. Ide jej o prebudenie tejto generácie. V tomto zápase spolupracuje s jednotlivými kresťanmi, mobilizuje k spolupráci medzi kresťanskými skupinami, organizáciami a cirkvami zapálenými pre túto vec.

Na Slovensku pôsobí už 20 rokov a my vám prinášame záznam zo slávnosti 20. výročia, kde sa dozvieme čím prešlo MPKS a ako sa šírilo Božie kráľovstvo v spolupráci s dalšími organizáciami a priateľmi za posledných 25 rokov. 

Worship s kapelou

Pozývame Vás do modlitby chvál spolu s rôznymi kresťanskými kapelami, ktoré vás každú druhú stredu povedú do chvál a ich členovia sa podelia so svedectvami, ktoré zažili vo vzťahu s Pánom Bohom.

Godzone chvály

Každú druhú stredu Vás pozývame do chvál s kapelou eSPe. Modlitbou chvál vás pozývame utíšiť sa po celom dni a odovzdať sa nanovo Pánu Bohu.

Relácia DNES

Televízia LifeTv pre vás pravidelne pripravuje reláciu DNES, v ktorej vám predstavíme kresťanských služobníkov a jednotlivé služby na Slovensku, ale aj v zahraničí. Budeme sa s nimi rozprávať na rôzne témy, ktoré sa týkajú spoločnosti, cirkvi ale aj politického diania v dnešnej dobe. 

CampFest

Na televízne obrazovky vám chceme prinášať záznamy z festivalu, ktorý každoročne v Kráľovej Lehote organizuje Mládež pre Krista Slovensko spolu s priateľmi z rôznych kresťanských cirkví a organizácií. Môžete si pozrieť záznamy z koncertov, prednášok zameraných na hlavnú tému CampFestu, seminárov, rozhovory s účastníkmi a účinkujúcimi festivalu a mnohé ďalšie aktivity.

Je to nadprirodzené

Sid Roth strávil 30 rokov výskumom nadprirodzena. Na základe tohto výskumu natočil cez tristo relácií ohľadom nadprirodzených javov, ktoré sa udiali v životoch rôznych ľudí. Tieto relácie vám teraz prinášame na televízne obrazovky televízie LifeTv.

John Bevere

John Bevere je kazateľ, ktorý slúži na konferenciách po celom svete. Jeho knihy boli preložené do viacerých jazykov. Žije s manželkou Lisou a štyrmi synmi v Orlande v USA.

Každý druhý štvrtok vám prinesie posolstvo, na tému Duch Svätý a ďalšiu sériu o manželstve.