CampFest 2019 | Elo Kay – rozhovor

Prinášame vám koncert a rozhovor s africkým rapperom Elo Kay a jeho kapelou, kde sa dozviete niečo z ich osobného života, ale aj o ich misii.

DNES: Tibor Farkaš ml. – vedúcich mládeže a chvál v AC Košice

Príbeh Tibora Farkaša mladšieho, ako ho Boh viedol stať sa jednym z vedúcich mládeže a chvál v Apoštolskej cirkvi v Košiciach. Tiež sa dozvieme, čo znamená rásť s Bohom a ako služba a spoločenstvo pomáha človeku zotrvať vo viere.

Biblia a financie | Ako spravovať financie v rodine – Zuzana Viktorová, Radovan Ivanko (12)

V poslednej časti zistíme, aké sú časté problémy vo financiách v rodine, ako pristupovať k peniazom, ale aj ako vyzerá správne finančné plánovanie.

CampFest 2019 | Lindy Conant – Talk gouch & workshop

Spoznajte Lindy Conant a The Circuit Riders, ktorí slúžia ako misionári v spolupráci s YWAM – Mládež s misiou v Amerike aj v Európe.

DNES: Peter Ruščin – pastor Apoštolskej cirkvi v Prešove

Príbeh Petra Ruščina, ako ho Boh viedol stať sa pastorom Apoštolskej cirkvi v Prešove popri práci vysokoškolského učiteľa. Tiež sa dozvieme, čo je náplňou každodennej práce pastora, jeho pastorálnej činnosti, ale aj, aké je to mať Božiu priazeň.

Biblia a financie | Koľko máme dosť – Peter Halušťok, Viktor Pecer (11)

V jedenástej časti sa pozrieme na biblický pohľad na spokojnosť, chamtivosť, ale aj aké problémy pramenia z nespokojnosti.

DNES: Peter Podlesný – blog pre mužov (muzom.sk)

Príbeh Petra Podlesného, ako ho Boh viedol venovať sa ľuďom v pozícii osobného trénera a zároveň cez blog pre mužov muzom.sk a podcast. Tiež sa dozvieme, čo pre neho obnáša byť osobným trénerom, prečo je dôležité starať sa aj o svoju fyzickú kondičku a prečo je dôležité mať v živote iniciačný moment.

DNES: Pavol Šiška – remeslo s drevom

Príbeh Pavla Šišku, ako ho Boh viedol venovať sa remeslu s drevom a založiť si vlastnú firmu, kde dáva priestor aj druhým rozvíjať svoje talenty. Tiež sa dozvieme, ako rýchlo sa dá postaviť malý drevodom a prečo už netreba stavať veľké domy.

DNES: Pavol Koneval – Spoločenstvo Dobrého Pastiera

Príbeh Pavla Konevala, ako ho Boh viedol do služby mladým ľuďom v Spoločenstve Dobrého Pastiera, kde je súčasťou vodcovského tímu a vedúci chvál. Tiež sa dozvieme, ako vie spoločenstvo cirkvi zmeniť život a pomáhať vo viere.

CampFest 2020 | LCH Live! + hostia

Chvály kapely LCH Live! spolu so svedectvami hostí, ktorí zažili nadprirodzené Božie konanie a vedenie vo svojich životoch.

DNES: Martin Jurčo – aký charakter by mal mať kazateľ

Príbeh Martina Jurča, ako ho Boh viedol stať sa kazateľom zboru Cirkvi Bratskej v Starej Turej a neskôr zboru v Prešove, kde slúži doteraz. Tiež sa dozvieme, aký charakter by mal mať kazateľ a čo by mali kresťania robiť, aby malo evanjelium presah do prostredia, kde sa nachádzajú.

DNES: Tonka a Jaroslav Kuševovci – o realite duchovného boja

Príbeh Tonky a Jaroslava Kuševovcov, ako ich Boh viedol do služby kresťanského poradenstva a Jara ako pastora Apoštolskej cirkvi v Humennom. Tiež sa dozvieme niečo o realite duchovného boja a prečo je strach veľkým nepriateľom.