Worship s kapelou Alive

Pozrite si požehnané chvály kapely Alive, kde vám jej členovia povedia svoje príbehy a svedectvá, ako Boh koná v ich životoch.

YC Slovensko 2015 | Jason Upton – Nezastaviteľná láska

Vypočujte si slovo od Jasona Uptona o nezastaviteľnej láske, ktorá nás našla skôr, než sme o tom vedeli, a ktorá nikdy nekončí.

20. VÝROČIE MPKS | 1. ČASŤ

Pozrite si prvú časť z programu 20. výročia organizácie Mládež pre Krista, kde budú bývalí aj súčasní zamestnanci rozprávať o histórii MPKS.

20. VÝROČIE MPKS | 2. ČASŤ

Pozrite si druhú časť z programu 20. výročia organizácie Mládež pre Krista, kde budú bývalí aj súčasní zamestnanci rozprávať o histórii MPKS.

20. VÝROČIE MPKS | 3. ČASŤ

Pozrite si tretiu časť z programu 20. výročia organizácie Mládež pre Krista, kde budú bývalí aj súčasní zamestnanci rozprávať o histórii MPKS.

YC Slovensko 2015 | Vladimír Žák – Diskusia

Vypočujte si zaujímavý rozhovor s Jozefom Brenkusom, Jánom Lachom a Jánom Libom, ktorí budú hovoriť svoje posolstvo pre dnešnú generáciu.

YC Slovensko 2015 | Erik Matej – Nezastaviteľní

Vypočujte si slovo od Erika Mateja o tom, ako byť nezastaviteľnými Božími deťmi, ako nedovoliť, aby nám bola ukradnutá radosť a požehnanie.

YC Slovensko 2014 | Vladimír Žák – Beznádejne nádejní

Vypočujte si silné slovo od Vladimíra Žáka, čo vie Boh robiť cez nádej, ktorá nezávisí od okolností a neznesie vo svojej prítomnosti strach.

Konferencia Hĺbka modlitby | Mária Elena Ružička (1)

Sledujte záznam z konferencie Hĺbka Modlitby, kde Mária Elena Ružička bude rozprávať o modlitbe ako o vrchoch, ktoré predstavujú blízkosť k Bohu.

Konferencia Hĺbka modlitby | Sergio Belart (2)

Sledujte záznam z konferencie Hĺbka Modlitby, kde Sergio Belart bude rozprávať, ako je možné získať túto generáciu pre Boha.

Konferencia Hĺbka modlitby | Sergio Belart (3)

Sledujte záznam z konferencie Hĺbka Modlitby, kde Sergio Belart bude rozprávať, ako Boh môže prelomiť naše zvyky a priniesť zmenu.

Konferencia Hĺbka modlitby | Sergio Belart (4)

Sledujte záznam z konferencie Hĺbka Modlitby, kde Sergio Belart bude rozprávať, ako z malej domácej skupinky vybudovali zbor s ďalšími skupinkami.

Worship s kapelou Piar Music

Pozrite si požehnané chvály kapely Piar Music, kde vám jej členovia povedia svoje príbehy a svedectvá, ako Boh koná v ich životoch.

Dnes: Peter Lipták (CF2017)

Vypočujte si rozhovor s Petrom Liptákom, ktorý nám okrem iného povie svoje silné svedectvo Božieho vyslobodenia z drogovej závislosti a prijatia.

DNES: Draw the parade

Vypočujte si príbehy členov kapely Draw The Parade, ktorí budú rozprávať okrem iného o tom, ako spoznali Ježiša a tiež, ako tvoria svoju hudbu.

DNES: Twelve24

Vypočujte si príbehy členov kapely Twelve24, ktorí budú rozprávať, ako spoznali Krista, ako vznikla ich kapela a ako skladajú svoje piesne.

Worship s kapelou Alabaster

Pozrite si hlboké chvály kapely Alabaster, kde vám jej členovia povedia svoje príbehy a svedectvá, ako Boh koná v ich životoch.

Konferencia Mobilizácia 2017 | Timothy (1)

Pripojte sa k nám v tejto časti k pomazaným chválam kapely Timothy.

Mobilizácia 2017 | Timothy a predstavenie tém (2)

V tejto časti si môžete vypočuť predstavenie tém a pripojiť sa k chválam kapely Timothy.

Mobilizácia 2017 | Adam Shepski (3)

V tejto časti si môžete vypočuť požehnané chvály Ewy Sipos a slovo od Adama Shepského, ktorý bude rozprávať o praktických tipoch, ako hlásať evanjelium.

Mobilizácia 2017 | Ben Fitzgerald & BCC Worship (4)

V tejto časti si môžete vypočuť pomazané chvály kapely BCC Worship a slovo od Bena Fitzgeralda, ktorý bude rozprávať o tom, čo znamená skutočne milovať ľudí.

Mobilizácia 2017 | Ben Fitzgerald & ESPÉ (5)

V tejto časti si môžete vypočuť chvály kapely ESPÉ a slovo od Bena Fitzgeralda, ktorý bude rozprávať o tom, ako byť pevný a silný v myšlienkach, a tiež, ako rozprávať s ľuďmi na ulici.

CFAN: 8. Člověk, který je poselstvím (Německo) | Rozbuška probuzení (Velká Británie)

V epizodě, která nás současně pokoří i pozvedne, se zaměříme na dvě důležité vlastnosti posla evangelia, bez nichž se nikdy neobejde: pokoru a modlitbu.

Worship s kapelou Christallinus

Pozrite si mocné chvály kapely Christallinus, kde vám jej členovia povedia svoje príbehy a svedectvá, ako Boh koná v ich životoch.

Worship s kapelou K:Music

Pozrite si mocné chvály kapely K:Music, kde vám jej členovia povedia svoje príbehy a svedectvá, ako Boh koná v ich životoch.

Worship s kapelou Bétel

Pozrite si pomazané chvály kapely Bétel, kde vám jej členovia povedia svoje príbehy a svedectvá, ako Boh koná v ich životoch.

Worship s kapelou BCC Worship

Pozrite si požehnané chvály od kapely BCC Worship, kde vám jej členovia povedia svoje príbehy a svedectvá, ako Boh koná v ich životoch.

Worship s kapelou F6

Pozrite si požehnané chvály kapely F6, kde vám jej členovia povedia svoje príbehy a svedectvá, ako Boh koná v ich životoch.

Worship s kapelou Dominika Gurbaľová II.

Pozrite si hlboké chvály od Dominiky Gurbaľovej s kapelou, kde vám jej členovia povedia svoje príbehy a svedectvá, ako Boh koná v ich životoch.

Worship s kapelou Dominika Gurbaľová III.

Pozrite si mocné chvály od Dominiky Gurbaľovej s kapelou, kde vám jej členovia povedia svoje príbehy a svedectvá, ako Boh koná v ich životoch.

DNES: Jake Hamilton (sk)

Vypočujte si rozprávanie Jakea Hamiltona o jeho osobnej premene, keď spoznal Krista, o jeho premene v manželstve a tiež o jeho hudbe.

DNES: Derech (sk)

Vypočujte si príbehy členov skupiny Derech, ktorí budú rozprávať, ako sa dostali do hebrejského mesiánskeho zboru a tiež o ich službe v zbore.

DNES: Hero

Vypočujte si rozhovor s členmi kapely Hero, ktorí nám povedia, ako spoznali Pána Boha, čo pre nich znamená CampFest a ako tvoria svoju hudbu.

DNES: O Danielovej Generácii

Vypočujte si rozhovor s členmi tímu, ktorí majú na starosti dobrovoľníkov o tom, čo je to Danielova Generácia a aké je byť dobrovoľníkom na CampFeste.

DNES: Mate.O

Vypočujte si príbeh speváka Mate.O, ktorý bude rozprávať, ako spoznal Ježiša, kto sú podľa neho umelci a v čom človek potrebuje premenu.

DNES: Ján Buc

Vypočujte si rozprávanie Jána Buca, čo pre neho CampFest znamená, ako dostal túžbu slúžiť na CampFeste a ako žiť to, čo človek prijal na CampFeste.

DNES: Adonai

Vypočujte si príbehy členov kapely Adoinai, ktorí okrem iného budú rozprávať, prečo slúžia chválami a ako ich Boh do toho povolal.

DNES: Michal Kevický

Vypočujte si rozprávanie Michala Kevického, čo pre neho znamená premena, o akej premene sníva a tiež, čomu musia čeliť mladí ľudia a čo je riešením.

DNES: Miroslav Tóth

Vypočujte si rozprávanie Miroslava Tótha o jeho téme na CampFeste, čo mu Boh dal na srdce a niečo aj o rodine, a výchove detí.

DNES: Vlado Žák

Vypočujte si rozprávanie Vlada Žáka, čo pre neho znamená CampFest, aké je dôležité poznať svoju identitu a veriť Božej pravde.

DNES: Július Slovák

Vypočujte si rozprávanie Júliusa Slováka o jeho vzťahu ku CampFestu, téme Premena a tiež, čo vníma v duchovnej atmosfére na Slovensku.

DNES: Štefan Beňa a Miloš Paštrnák

Vypočujte si príbeh festivalu CampFest, o ktorom budú rozprávať bývalý riaditeľ Miloš Paštrnák a súčasný riaditeľ Štefan Beňa.

CampFest 2017 | GODZONE

#CAMPFEST 2017 a projekt Godzone.sk

NOVÁ DNA | Zuzana Sarnecká – Boh túži po láske človeka

Vypočujte si prednášku zo školy vnútorného uzdravenia Nová DNA, kde Zuzana Sarnecká bude rozprávať o Božej láske a čo nám môže brániť k jej opätovaniu.

DOKUMENT O DANIELOVEJ GENERÁCII

Dokument o DANIELOVEJ generácii, skvelá atmosféra Božích detí pri príprave na #CAMPFEST.

CAMPFEST 2019 | HYMNA: TY O MNE VIEŠ – Timothy

Hymna CampFestu 2019 – naživo priamo z Campfestu! Uži si atmosféru Campfestu a zdieľaj ju vo svojom okolí.

CAMPFEST 2018 | HYMNA: PROSÍM VSTÚP – Timothy a hostia

Oficiálny klip ku piesni “PROSIM VSTÚP” – tohtoročnej hymny festivalu CampFest 2018!

CAMPFEST 2017 | HYMNA: SOM NOVÝ

Oficiálny klip ku piesni “SOM NOVÝ” – hymne festivalu CampFest 2017!

CAMPFEST 2016 | HYMNA: PRÍĎ TVOJE KRÁĽOVSTVO!

Oficiálny klip ku piesni “PRÍĎ TVOJE KRÁĽOVSTVO” – hymne festivalu CampFest 2016!

CAMPFEST 2015 | HYMNA: MÔJ HRIECH – TVOJ KRÍŽ

Oficiálny klip ku piesni “MÔJ HRIECH – TVOJ KRÍŽ” – hymne festivalu CampFest 2015! Nádherné spomienky na neuveriteľne požehnaný čas počas tohto leta!

CAMPFEST 2014 | HYMNA: Jednoducho s Tebou (Timothy a hostia)

Videoklip ku piesni “Jednoducho s Tebou” – hymne CampFestu 2014 v podaní kapely Timothy a ďalších hostí.

CAMPFEST 2013 | HYMNA: Vdýchni život – Timothy

Hymna festivalu CampFest z roku 2013 v podaní kapely Timothy a hostí.

KKS 2017 | Wolfhard Margies – Depresia I.

Vypočujte si zaujímavé vyučovanie od Wolfharda Margiesa, ktorý bude rozprávať o depresii, jej vzniku a jej rôznych štádiách.

KKS 2017 | Wolfhard Margies – O momentálnej praxi v psychoterapii a psychiatrii 

Vypočujte si prednášku od Wolfharda Margiesa, ktorý bude rozprávať o momentálnej praxi v psychoterapii a psychiatrii, a kresťanskom prístupe.

Konferencia Kresťanských Služobníkov | 2018 -Knafaim & SIMCHA (1)

Zaznam z konferencie: Radosť Pánova je mojou silou z KKS 2018.
– Messianské chvály SIMCHAT z KEMO Kyjev.

Konferencia Kresťanských Služobníkov I 2018 – RUSLAN ROMAŇUK – ŠABAT(7)

Zaznam z konferencie: Radosť Pánova je mojou silou z KKS 2018.
– Ruslan ROMAŇUK, rabín zboru v meste Vinica.

KKP 2016: Robert de Hoxar – Dôležitosť srdca (1)

Konferencia kresťanských poradcov je konferenciou, kde špeciálni hostia Vicki a Robert de Hoxar prednášajú o Otcovom srdci. V tejto časti bude rozprávať Robert de Hoxar o dôležitosti srdca.

KKP 2016: Robert de Hoxar – Náš vzťah s Otcom v Starej Zmluve (2)

Konferencia kresťanských poradcov je konferenciou, kde špeciálni hostia Vicki a Robert de Hoxar prednášajú o Otcovom srdci. V tejto časti bude rozprávať Robert de Hoxar o vzťahu človeka s Otcom v Starej Zmluve.

KKP 2016: Vicki de Hoxar – Náš vzťah s Otcom v Novej Zmluve (3)

Konferencia kresťanských poradcov je konferenciou, kde špeciálni hostia Vicki a Robert de Hoxar prednášajú o Otcovom srdci. V tejto časti bude rozprávať Vicki de Hoxar o vzťahu človeka s Otcom v Novej Zmluve.

KKP 2016: Vicki de Hoxar – Božia nežnosť a láskavosť (4)

Konferencia kresťanských poradcov je konferenciou, kde špeciálni hostia Vicki a Robert de Hoxar prednášajú o Otcovom srdci. V tejto časti bude rozprávať Vicki de Hoxar o Božej nežnosti a láskavosti.

KKP 2016: Robert de Hoxar – Boh s nami kráča (5)

Konferencia kresťanských poradcov je konferenciou, kde špeciálni hostia Vicki a Robert de Hoxar prednášajú o Otcovom srdci. V tejto časti bude rozprávať Robert de Hoxar o Božom kráčaní s človekom.

KKP 2016: Robert de Hoxar – Milosrdenstvo (6)

Konferencia kresťanských poradcov je konferenciou, kde špeciálni hostia Vicki a Robert de Hoxar prednášajú o Otcovom srdci. V tejto časti bude rozprávať Robert de Hoxar o milosrdenstve.

KKP 2016: Robert de Hoxar – Odpustenie I. (7)

Konferencia kresťanských poradcov je konferenciou, kde špeciálni hostia Vicki a Robert de Hoxar prednášajú o Otcovom srdci. V tejto časti bude rozprávať Robert de Hoxar o odpustení.

KKP 2016: Robert de Hoxar – Odpustenie II. (8)

Konferencia kresťanských poradcov je konferenciou, kde špeciálni hostia Vicki a Robert de Hoxar prednášajú o Otcovom srdci. V tejto časti bude Robert de Hoxar pokračovať v rozprávaní o odpustení.

KKP 2016: Robert de Hoxar – Srdce siroty I. (9)

Konferencia kresťanských poradcov je konferenciou, kde špeciálni hostia Vicki a Robert de Hoxar prednášajú o Otcovom srdci. V tejto časti bude rozprávať Robert de Hoxar o srdci siroty.

KKP 2016: Robert de Hoxar – Srdce siroty II. (10)

Konferencia kresťanských poradcov je konferenciou, kde špeciálni hostia Vicki a Robert de Hoxar prednášajú o Otcovom srdci. V tejto časti bude Robert de Hoxar pokračovať v rozprávaní o srdci siroty.

KKP 2016: Robert de Hoxar – Stať sa synom (11)

Konferencia kresťanských poradcov je konferenciou, kde špeciálni hostia Vicki a Robert de Hoxar prednášajú o Otcovom srdci. V tejto časti bude rozprávať Robert de Hoxar o synovstve.

KKP 2016: Vicki de Hoxar – Zmierenie a otcovo požehnanie (12)

Konferencia kresťanských poradcov je konferenciou, kde špeciálni hostia Vicki a Robert de Hoxar prednášajú o Otcovom srdci. V tejto časti bude rozprávať Vicki de Hoxar o zmierení a otcovom požehnaní.

Worship s kapelou Draho Poloha

Pozrite si požehnané chvály od Draha Polohu s kapelou, kde vám jej členovia povedia svoje príbehy a svedectvá, ako Boh koná v ich životoch.

CampFest 2016 | LCH Live & Július Slovák – Buď vôľa Tvoja

Vypočujte si mocné slovo od Júliusa Slováka na tému – Buď vôľa Tvoja, spolu s chválami kapely LCH Live.

CampFest 2016 | LCH Live

Pripojte sa k požehnaným chválam kapely LCH Live.

CampFest 2016 | Derech

Pridajte s k radostným chválam kapely Derech.

CampFest 2016 | Faith Child

Vypočujte si koncert britského rappera Faith Child.

CampFest 2016 | Miro Tóth – Príď Kráľovstvo Tvoje

Vypočujte si slovo od Mira Tótha na tému – Príď Tvoje Kráľovstvo, spolu s chválami kapely Godknows.

CampFest 2016 | Godknows

Vypočujte si chvály kapely Godknows.

CampFest 2016 | Peter Mozola & Jozef Grexa & Graham Kendrick – Dieťa Kráľa

Vypočujte si slovo od Petra Mozolu a Jozefa Grexu na tému – Dieťa Kráľa, spolu so silným svedectvom a chválami Grahama Kendricka.

CampFest 2016 | Graham Kendrick

Pridajte sa k radostným chválam Grahama Kendricka.

CampFest 2016 | Hmla

Pridajte sa k požehnaným chválam kapely Hmla.

CampFest 2016 | Christafari (HANGÁR)

Vypočujte si koncert reggae kapely Christafari.

CampFest 2016 | Dávid Loula – Dávidove stánky

Vypočujte si seminár od Dávida Louly, čo sú to Dávidove stánky.

CampFest 2016 | Christafari

Vypočujte si koncert reggae kapely Christafari.

CampFest 2016 | Eduard Filo – Tvoja vec / Kresťania v meste

Vypočujte si seminár o modlitebnom hnutí, ktoré funguje v rámci iniciatívy Tvoja vec, a o angažovanosti a povolaní kresťanov v tomto svete.

CampFest 2016 | Godzone

Sledujte záznam z Godzone 2016 na CampFeste, kde si môžete vypočuť svedectvá o Božej milosti a láske, slovo od Jána Buca, ako aj chvály kapely ESPÉ, Heartbeat a Godknows.

CampFest 2016 | Kresťan v politike

Vypočujte si diskusiu politikov Richarda Vašečku, Eriky Jurinovej a Eduarda Hegera, ktorí budú odpovedať na zaujímavé otázky.

CampFest 2016 | Karol Verčimák – Kto za to môže?

Vypočujte si prednášku od Karola Verčimáka, ktorý bude rozprávať na tému, kto môže za zlo, ktoré sa deje vo svete a v našich životoch.

CampFest 2016 | Seminár – Nechcení

Vypočujte si seminár o “nechcených” ľuďoch, ktorý bude viesť Dagmar Mozolová.

CampFest 2016 | Kinga Glyk Trio

Vypočujte si koncert jednej z najlepších basgitaristiek, Kingy Glyk.

CampFest 2016 | Pavol Strežo – Ako poznať Božiu vôľu?

Vypočujte si prednášku od Pavla Streža, ktorý bude rozprávať, ako poznať Božiu vôľu, Božie cesty v našich životoch a rozoznávať Boží hlas.

CampFest 2016 | Tomáš Korčák – Požehnanie z pokánia a odpustenia

Vypočujte si prednášku od Tomáša Korčáka, aké požehnanie uvoľňuje pokánie a odpustenie.

CampFest 2016 | Peter Broz – Dlhá cesta

Vypočujte si diskusiu o prenasledovaní kresťanov na Blízkom východe, čo sa tam v skutočnosti odohráva a ako môžu kresťania v Európe pomôcť.

CampFest 2016 | Riverside Worship Band

Vypočujte si požehnané chvály kapely Riverside Worship Band z Veľkej Británie.

CampFest 2016 | Spoločenstvo SP

Vypočujte si diskusiu spoločenstva SP zo Sliača, čo znamená slúžiť pre Božie Kráľovstvo a čo to znamená konkrétne pre nich.

CampFest 2016 | Stefan Esztergályos – Od prekliatia k požehnaniu

Vypočujte si mocný príbeh Stefana Esztergályosa, ako ho Boh vyslobodil z okultizmu a problémov s tým spojených, a priviedol do nového života.

CampFest 2016 | Manželia Žákovci – Bozkávanie až po sexe

Vypočujte si prednášku od manželov Martiny a Vlada Žákovcov, ktorí rozprávajú o vzťahoch a sexualite podľa Božieho plánu.

Hobby Magazín | ZŠ Narnia – “Niečo od detí I.”

Relácia Hobby Magazín, ktorá nie je len o varení. Stále vyspovedáme aj zaujímavého hosťa, tentoraz deti zo ZŠ Narnia, ktoré nám pripravia jedlo “niečo od detí”.

Hobby Magazín | ZŠ Narnia – “Niečo od detí II.”

Relácia Hobby Magazín, ktorá nie je len o varení. Stále vyspovedáme aj zaujímavého hosťa, tentoraz deti zo ZŠ Narnia, ktoré nám pripravia svoje vymyslené jedlo.

DNES: Michal Belanji

Vypočujte si príbeh Michala Belanjiho, ako ho Boh povolal stať sa farárom evanjelickej cirkvi a založiť cirkevnú materskú školu v Liptovskom Hrádku

DNES: Ján Holubčík

Vypočujte si príbeh Jána Holubčíka, ako ho Boh viedol do pozície riaditeľa festivalu Lumen a služby pastorácie a evanjelizácie mládeže.

DNES: Allan Bussard

Vypočujte si príbeh Allana Bussarda z Kanady, ako ho Boh povolal stať sa misionárom a riaditeľom nadácie Integra, čo je kresťanská rozvojová organizácia.

Scroll to top