Novinky

Aby vám nič neušlo.

Přijela jsem na ranč

Pamatuji si ten den jako včera. Všechny vlaky měly zpoždění a já zmateně pobíhala po nádraží a hledala ten svůj. Naskočila jsem do něj na poslední chvíli a můj milovaný, Nejmilovanější, tenkrát ještě snoubenec, mi podal těžká zavazadla. Nestihla jsem se s ním ani pořádně rozloučit.

Modlitebná evanjelizácia

Boh je dobrý a chce, aby ľudia mohli zakúšať jeho lásku a dobrotu. No žiaľ, nie veľa ľudí ju pozná. A presne o tom je modlitebná evanjelizácia. Chceme učiť a trénovať každého veriaceho, ako prakticky a prirodzene zdieľať dobrú správu o Ježišovi so svojimi blížnymi a okolím.

Nie si sám

Opustenosť v našich životoch môže vyzerať rôzne. Strácame životných partnerov, strácame rodičov, príbuzných, priateľov.

Jeden deň v živote prevádzkarky

5:00 – zvoní budík. Prevaľujem sa na posteli a čudujem sa, čo to je za čudný zvuk. Milovaný snooze… ešte chvíľu… o 5:40 sa pomaly vyťahujem z postele a snažím sa namotivovať do nového dňa.

CampFest po celý rok: o čom sa bavia „žlté šnúrky“?

Sú ľudia, ktorí majú CampFest po celý rok. Nebojte, nekúpu sa celý rok vo Váhu. Pravidelne sa stretávajú a pracujú na tom, aby sa CampFest uskutočnil. Spoznáte ich podľa žltých šnúrok, ktoré počas CampFestu nosia. Volajú sa „organizačný a realizačný tím“.

Tvoriť a uctievať

Hudobný odbor, tanečný odbor, mediálna komunikácia, vizuálna tvorba, zvukársky odbor, kamera. TWC škola je miestom rozvíjania darov, ktoré do nás vložil Boh. Učíme sa prijímať nápady druhých a spolupracovať. Otvárajú sa nám možnosti skúšať nové veci.

Božie sviatky

Spoznala som Ježiša asi pred desiatimi rokmi. Popri hľadaní a budovaní vzťahu s Ním som kde-tu narážala na fanúšikov židovskej kultúry. Nerozumela som ich nadšeniu, aj keď som mala veľmi rada všetko, o čom sa v Biblii písalo. Časom sa to začalo meniť a zažila som spoločenstvo so židovskými priateľmi, ktorí sa v nedávnom čase obrátili k Ježišovi.

KROK VPRED

Aj toto leto sa už tradične v Kráľovej Lehote v časti Svarín organizoval 21. ročník festivalu CampFest. Od 1. do 4. augusta 2019 zaznela hudba, slovo či divadlo a ľudia mali možnosť zažiť festivalovú atmosféru v nádhernom prostredí.

Timothy a Premena Tour

A ak Pán Boh dá a budem mať raz deti, napíšem im list, ktorý bude začínať slovami:

List dieťaťu

A ak Pán Boh dá a budem mať raz deti, napíšem im list, ktorý bude začínať slovami:

Strach a fóbia

Strach poznáme mnohí. Stretávame sa s ním v každom období života. Je to náš „priateľ“, keď nás upozorňuje na nebezpečenstvo, ale aj „nepriateľ“….

Uzdravenie rodiny a manželstva

Úprimne sa zaujíma o svojich študentov, aj ich životy. Jej triedu tvorí viac ako 30 študentov a spomenula to, čo ju pri jej študentoch trápi. Z týchto mladých ľudí majú kompletnú rodinu len štyria – piati.