Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter

DNES: Miro Tóth – prečo potrebujeme nové cirkevné zbory

Príbeh Mira Tótha, ako ho Boh povolal byť zakladateľom zborov a leadpastorom zboru Apoštolskej cirkvi – Kristus mestu v Nitre. Okrem iného sa tiež dozvieme, prečo potrebujeme nové cirkevné zbory, čo je to Gateway College a prečo by mal každý mladý človek absolvovať biblickú školu.

Relácia bola natočená v roku 2018.

© LifeTv s.r.o.

banner CF

Ďalšie časti:

DNES: Peter Frištik | S11 | E12
DNES: Peter Frištik – o.z. Domov na polceste

Príbeh Petra Frištika, ako ho Boh viedol stať sa podpredsedom o.z. Domov na polceste, ktorý sa venuje mladým ľuďom po ich odchode z detského domova. Tiež sa dozvieme, ako sa dá vidieť každodenná Božia starostlivosť v našich životoch a prečo veľa detí z detských domov nie sú v dospelosti pripravené na život mimo neho.

Pozrieť »
DNES: Mária Macejová - vedúca besiedky v zbore
DNES: Mária Macejová – vedúca detskej besiedky

Príbeh Márie Macejovej, ako ju Boh viedol do služby vedúcej detskej besiedky vo svojom zbore a tiež byť súčasťou technického tímu na CampFeste. Okrem iného sa dozvieme, ako funguje detská besiedka, ale aj akým spôsobom môžeme menším deťom hovoriť evanjelium.

Pozrieť »
DNES: Ľuboš a Božena Klimekoví
DNES: Ľuboš a Božena Klimekoví – Domov na polceste

Príbeh občianskeho združenia Domov na polceste, ktorí založili Božena a Ľuboš Klimekoví, kde sa venujú mladým dospelým v ohrození. Tiež sa dozvieme, v čom je rozdiel medzi nimi a detskými domovami a prečo je častokrát náročené pre mladých ľudí po odchode z detských domov fungovať v bežnom svete.

Pozrieť »
DNES: Ľubomír Badiar I.
DNES: Ľubomír Badiar I. – Projekt Samaritán

Prvá časť životného príbehu Ľubomíra Badiara, ako prežíval svoju umeleckú stránku osobnosti, ale aj ako prekonali s manželkou manželskú krízu. Tiež sa dozvieme, čo sú to momenty premeny a prečo je potrebné otvárať sa druhým, a žiť v komunite.

Pozrieť »
DNES: Igor Rosa - o službe na detskom Tábore Levitov
DNES: Igor Rosa – Tábor Levítov

Príbeh Igora Rosu, ako ho Boh povolal do služby v detskom Tábore Levítov, kde deti majú možnosť počuť evanjelium. Okrem iného sa dozvieme, ako to na tábore každoročne vyzerá a tiež, aké je ovocie týchto táborov.

Pozrieť »
DNES: Slavo Kráľ - lídr hudobnej skupiny Matuzalem
DNES: Slavo Kráľ – kapela Matuzalem

Vypočujte si príbeh Slava Kráľa, ako ho Boh viedol byť lídrom kresťanskej hudobnej skupiny Matuzalem a tiež viesť spevokol či tvoriť muzikály. Okrem iného si vypočujeme aj príbeh uzdravenia a čo odrážajú Slavove texty.

Pozrieť »
DNES: Natália Luptáková Scripture Union na Slovensku
DNES: Natália Luptáková – Scripture Union

Vypočujte si príbeh Natálie Luptákovej, ako ju Boh viedol na pozíciu riaditeľky občianskeho združenia Scripture Union na Slovensku. Scripture Union je medzinárodné kresťanské hnutie, ktoré sa snaží povzbudzovať ľudí k čítaniu Biblie a aby skrze jej čítanie a modlitbu mohli ľudia viac spoznávať Pána Boha.

Pozrieť »
DNES: Tomáš Valchář - prevadzkovateľ siete DEPO kluby
DNES: Tomáš Valchář – DEPO kluby

Vypočujte si príbeh Tomáša Valchářa, ako ho Boh povolal do služby kazateľa Bratskej jednoty baptistov a aj prevadzkovateľa siete DEPO klubov. Okrem iného sa dozvieme, ako Boh Tomáša uzdravil a tiež, čo DEPO kluby sú.

Pozrieť »
DNES: Marián Polačko - Teen Challenge na Slovensku
DNES: Marián Polačko – Teen Challenge

Príbeh Mariána Polačka, ako ho Boh povolal do služby v pozícii pracovníka v resocializačnom stredisku Teen Challenge na Slovensku. Okrem iného sa dozvieme, ako Boh lieči závislosti a tiež, ako vyzerá bežný deň v Teen Challenge.

Pozrieť »

Sledujte LifeTv aj na sociálnych sieťach:

PRIHLÁSTE SA NA ODBER

– Nový obsah v archíve 
– Program LifeTv
– Aktuality a zaujímavosti