• DNES
  • Séria 1
  • Séria 2
  • Séria 3
  • Séria 4
  • Séria 5
  • Séria 6
  • Séria CF17

Dnes: Peter Lipták (CF2017)

Vypočujte si rozhovor s Petrom Liptákom, ktorý nám okrem iného povie svoje silné svedectvo Božieho vyslobodenia z drogovej závislosti a prijatia.

DNES: Draw the parade

Vypočujte si príbehy členov kapely Draw The Parade, ktorí budú rozprávať okrem iného o tom, ako spoznali Ježiša a tiež, ako tvoria svoju hudbu.

DNES: Twelve24

Vypočujte si príbehy členov kapely Twelve24, ktorí budú rozprávať, ako spoznali Krista, ako vznikla ich kapela a ako skladajú svoje piesne.

DNES: Jake Hamilton (sk)

Vypočujte si rozprávanie Jakea Hamiltona o jeho osobnej premene, keď spoznal Krista, o jeho premene v manželstve a tiež o jeho hudbe.

DNES: Derech (sk)

Vypočujte si príbehy členov skupiny Derech, ktorí budú rozprávať, ako sa dostali do hebrejského mesiánskeho zboru a tiež o ich službe v zbore.

DNES: Hero

Vypočujte si rozhovor s členmi kapely Hero, ktorí nám povedia, ako spoznali Pána Boha, čo pre nich znamená CampFest a ako tvoria svoju hudbu.

DNES: O Danielovej Generácii

Vypočujte si rozhovor s členmi tímu, ktorí majú na starosti dobrovoľníkov o tom, čo je to Danielova Generácia a aké je byť dobrovoľníkom na CampFeste.

DNES: Mate.O

Vypočujte si príbeh speváka Mate.O, ktorý bude rozprávať, ako spoznal Ježiša, kto sú podľa neho umelci a v čom človek potrebuje premenu.

DNES: Ján Buc

Vypočujte si rozprávanie Jána Buca, čo pre neho CampFest znamená, ako dostal túžbu slúžiť na CampFeste a ako žiť to, čo človek prijal na CampFeste.

DNES: Adonai

Vypočujte si príbehy členov kapely Adoinai, ktorí okrem iného budú rozprávať, prečo slúžia chválami a ako ich Boh do toho povolal.

DNES: Michal Kevický

Vypočujte si rozprávanie Michala Kevického, čo pre neho znamená premena, o akej premene sníva a tiež, čomu musia čeliť mladí ľudia a čo je riešením.

DNES: Miroslav Tóth

Vypočujte si rozprávanie Miroslava Tótha o jeho téme na CampFeste, čo mu Boh dal na srdce a niečo aj o rodine, a výchove detí.

Scroll to top