Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter

DNES: Mária Elena Ružička

Relácia DNES I O služobníkoch, službe, svedectvách a ľudoch, ktorých si Boh povoláva na veľké veci.

Mária Elena Ružička je pôvodom z Čiech, ale život prežila v Argentíne. Pracovala ako senátorka a potom ju Pán Boh povolal do modlitebnej služby. Neskôr ju vyslal, aby pôsobila ako misionárka v Čechách, kde pôsobila v službe vyslobodzovania, s ktorou pomáhala aj na Slovensku. Teraz žije v Argentíne, kde ju Boh povoláva k písaniu kníh.

RELACIA DNES

DNES: Albín Vágai a Vitalie Chiriac

Vypočujte si príbeh Albína Vágaia a Vitalie Chiriaca, ako ich Boh povolal slúžiť v Armáde spásy, kde slúžia ako oblastný dôstojník a kadet. Armáda spásy je medzinárodné hnutie, ktoré začalo v Anglicku. Okrem služby chudobným má mnoho iných služieb, ktoré zahŕňajú hlásanie evanjelia.

Pozrieť relaciu »
DNES: Jozef Brenkus

Vypočujte si príbeh Jozefa Brenkusa, ako ho Boh viedol stať sa riaditeľom neziskovej organizácie Život bez závislostí a slúžiť v staršovstve zboru. Okrem iného nám aj povie, aké je poslanie tejto organizácie, ako aj priebeh bežného dňa jej riaditeľa.

Pozrieť relaciu »
DNES: Martin Mekel

Vypočujte si príbeh Martina Mekela, ako ho Boh povolal stať sa gréckokatolíckym kňazom a riaditeľom gréckokatolíckeho formačného centra pre rómov v Čičave.

Pozrieť relaciu »
DNES: Zlatica Dolná

Vypočujte si príbeh Zlatice Dolnej, ako si ju Boh našiel a povolal do služby s mládežou v Apoštolskej cirkvi v Košiciach. Pôsobí v technickom tíme mládeže a tíme vedúcich služobníkov.

Pozrieť relaciu »

Sledujte LifeTv aj na sociálnych sieťach.

Scroll to top