Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter

DNES: Wolfhard Margies

Relácia DNES I O služobníkoch, službe, svedectvách a ľudoch, ktorých si Boh povoláva na veľké veci.

Wolfhard Margies bol pôvodne interným lekárom, keď ho Boh povolal, aby sa venoval pastorálnej službe. Neskôr ho Boh povolal k založeniu nového zboru a služby. V tomto zbore pôsobí ako pastor už 35 rokov. Zároveň spolu vybudovali poradenské centrum, ktoré stojí na biblických princípoch. Napísal niekoľko kníh, ktoré obsahujú jeho mnohé vedomosti a skúsenosti ohľadom poradenstva a pastorácie.

RELACIA DNES

DNES: Peter Podlesný - blog pre mužov (muzom.sk) | S12 | E10
DNES: Peter Podlesný – blog pre mužov (muzom.sk)

Príbeh Petra Podlesného, ako ho Boh viedol venovať sa ľuďom v pozícii osobného trénera a zároveň cez blog pre mužov muzom.sk a podcast. Tiež sa dozvieme, čo pre neho obnáša byť osobným trénerom, prečo je dôležité starať sa aj o svoju fyzickú kondičku a prečo je dôležité mať v živote iniciačný moment.

Pozrieť relaciu »
DNES: Pavol Šiška - ako ho Boh viedol venovať sa remeslu s drevom | S12 | E09
DNES: Pavol Šiška – remeslo s drevom

Príbeh Pavla Šišku, ako ho Boh viedol venovať sa remeslu s drevom a založiť si vlastnú firmu, kde dáva priestor aj druhým rozvíjať svoje talenty. Tiež sa dozvieme, ako rýchlo sa dá postaviť malý drevodom a prečo už netreba stavať veľké domy.

Pozrieť relaciu »
DNES: Peter Frištik | S11 | E12
DNES: Peter Frištik – o.z. Domov na polceste

Príbeh Petra Frištika, ako ho Boh viedol stať sa podpredsedom o.z. Domov na polceste, ktorý sa venuje mladým ľuďom po ich odchode z detského domova. Tiež sa dozvieme, ako sa dá vidieť každodenná Božia starostlivosť v našich životoch a prečo veľa detí z detských domov nie sú v dospelosti pripravené na život mimo neho.

Pozrieť relaciu »
DNES: Ľuboš a Božena Klimekoví
DNES: Ľuboš a Božena Klimekoví – Domov na polceste

Príbeh občianskeho združenia Domov na polceste, ktorí založili Božena a Ľuboš Klimekoví, kde sa venujú mladým dospelým v ohrození. Tiež sa dozvieme, v čom je rozdiel medzi nimi a detskými domovami a prečo je častokrát náročené pre mladých ľudí po odchode z detských domov fungovať v bežnom svete.

Pozrieť relaciu »

Sledujte LifeTv aj na sociálnych sieťach.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER

– Program LifeTv…
– Aktuality a zaujímavosti…
– Správy o novom obsahu v archíve