Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter

DNES: Sergio Belart

Sergio Belart pôsobí ako pastor v zbore v Argentíne, kde sa snažia pracovať v súlade s potrebami ľudí. Program Sloboda pracuje s ľuďmi v závislosti, v projekte Dom rodiny robia kurzy pre manželov, Škola pre otcov učí, ako byť lepším otcom. Zároveň pracujú s chudobnými ľuďmi, s deťmi, mládežou aj rodinami.

Relácia DNES I O služobníkoch, službe, svedectvách a ľudoch, ktorých si Boh povoláva na veľké veci.

RELACIA DNES

DNES: Albín Vágai a Vitalie Chiriac

Vypočujte si príbeh Albína Vágaia a Vitalie Chiriaca, ako ich Boh povolal slúžiť v Armáde spásy, kde slúžia ako oblastný dôstojník a kadet. Armáda spásy je medzinárodné hnutie, ktoré začalo v Anglicku. Okrem služby chudobným má mnoho iných služieb, ktoré zahŕňajú hlásanie evanjelia.

Pozrieť relaciu »
DNES: Jozef Brenkus

Vypočujte si príbeh Jozefa Brenkusa, ako ho Boh viedol stať sa riaditeľom neziskovej organizácie Život bez závislostí a slúžiť v staršovstve zboru. Okrem iného nám aj povie, aké je poslanie tejto organizácie, ako aj priebeh bežného dňa jej riaditeľa.

Pozrieť relaciu »
DNES: Martin Mekel

Vypočujte si príbeh Martina Mekela, ako ho Boh povolal stať sa gréckokatolíckym kňazom a riaditeľom gréckokatolíckeho formačného centra pre rómov v Čičave.

Pozrieť relaciu »
DNES: Zlatica Dolná

Vypočujte si príbeh Zlatice Dolnej, ako si ju Boh našiel a povolal do služby s mládežou v Apoštolskej cirkvi v Košiciach. Pôsobí v technickom tíme mládeže a tíme vedúcich služobníkov.

Pozrieť relaciu »

Sledujte LifeTv aj na sociálnych sieťach.

Scroll to top