Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter

DNES: Michal Jílek – kazateľ zboru Bratskej jednoty baptistov

Relácia DNES I O služobníkoch, službe, svedectvách a ľudoch, ktorých si Boh povoláva na veľké veci.

Vypočujte si príbeh Michala Jíleka, ako ho Boh povolal stať sa kazateľom zboru Bratskej jednoty baptistov v Liptovskom Mikuláši. Okrem iného sa tiež dozvieme, ako prišiel z Čiech slúžiť na Slovensko, a ako ho vždy Boh vystrojil pre svoju prácu.

© LifeTv s.r.o.

Ďalšie časti:

DNES: Erik Matej - o službe mladým ľuďom
DNES: Erik Matej – služba mladým ľuďom

Príbeh Erika Mateja, ako ho Boh povolal do služby mladým ľuďom a aj kázania v mládeži Iný rozmer zboru Apoštolskej cirkvi v Košiciach. Okrem iného sa tiež dozvieme, ako mu Boh radikálne zmenil život a čo potrebujú dnes mladí ľudia.

Pozrieť »
DNES: Viliam Riško - slúžiť mladým ľuďom
DNES: Viliam Riško – služba mladým ľuďom

Príbeh Viliama Riška, ako ho Boh viedol zasvätiť svoj život ku Saleziánom a venovať sa službe mladým ľuďom. Okrem iného sa dozvieme, ako sa zriekaním stávame oveľa slobodnejšími pred Bohom a tiež, ako sa každá rehoľa venuje určitej oblasti služby.

Pozrieť »
DNES: Roland Vojkovský - život digitálneho nomáda
DNES: Roland Vojkovský – život digitálneho nomáda

Príbeh Rolanda Vojkovského, ako ho Boh viedol na pozíciu blogera, linkbuildera a online podnikateľa, čo mu umožňuje slúžiť mladým ľuďom. Okrem iného sa tiež dozvieme, aký je v skutočnosti život digitálneho nomáda v Ázií a ako môže biznis pomôcť viac slúžiť.

Pozrieť »
DNES: Marián Kaňuch - evanjelický farár
DNES: Marián Kaňuch – evanjelický farár

Príbeh Mariána Kaňucha, ako ho Boh povolal do služby evanjelického farára aj so svojou manželkou, zároveň vykonáva tiež funkciu seniora. Okrem iného sa tiež dozvieme, ako niekedy treba urobiť odvážne rozhodnutie pre Boha a akými rôznymi spôsobmi povoláva Boh ľudí do služby.

Pozrieť »
DNES: Kamil Maljarčik a Miroslav Almáši - združenia Icej Slovensko a cirkev blízko k Izraelu
DNES: Kamil Maljarčik a Miroslav Almáši – Icej Slovensko

Príbeh občianskeho združenia Icej Slovensko, ktorý budú rozprávať členovia výboru Kamil Maljarčik a Miroslav Almáši. Vypočujte si príbeh občianskeho združenia Icej Slovensko, ktorý budú rozprávať členovia výboru Kamil Maljarčik a Miroslav Almáši. Okrem iného sa tiež dozvieme, aká je ich vízia a prečo by mala mať cirkev blízko k Izraelu.

Pozrieť »

Sledujte LifeTv aj na sociálnych sieťach:

PRIHLÁSTE SA NA ODBER

– Program LifeTv…
– Aktuality a zaujímavosti…
– Správy o novom obsahu v archíve