Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter

DNES: Edward de Kam

Relácia DNES I O služobníkoch, službe, svedectvách a ľudoch, ktorých si Boh povoláva na veľké veci.

Edward de Kam pôsobí ako územný riaditeľ Mládeže pre Krista (Youth for Christ) pre Holandsko, Severnú Afriku a Stredný východ. Cez službu s mladými ľuďmi v zbore a misiu s evanjelizačným tímom v Rusku pocítil túžbu robiť niečo viac pre mladých ľudí. Boh ho neskôr povolal a viedol práve do služby národného riaditeľa Mládeže pre Krista v Holandsku a po 20. rokoch práce s mládežou prijal službu územného riaditeľa pre viac svetových oblastí.

RELACIA DNES

DNES: Ján Liba

Vypočujte si príbeh Jána Libu, ako ho Boh viedol stať sa pastorom zboru Apoštolskej cirkvi v Košiciach a tiež celoslovenským biskupom Apoštolskej cirkvi.

Pozrieť relaciu »
DNES: Albín Vágai a Vitalie Chiriac

Vypočujte si príbeh Albína Vágaia a Vitalie Chiriaca, ako ich Boh povolal slúžiť v Armáde spásy, kde slúžia ako oblastný dôstojník a kadet. Armáda spásy je medzinárodné hnutie, ktoré začalo v Anglicku. Okrem služby chudobným má mnoho iných služieb, ktoré zahŕňajú hlásanie evanjelia.

Pozrieť relaciu »
DNES: Jozef Brenkus

Vypočujte si príbeh Jozefa Brenkusa, ako ho Boh viedol stať sa riaditeľom neziskovej organizácie Život bez závislostí a slúžiť v staršovstve zboru. Okrem iného nám aj povie, aké je poslanie tejto organizácie, ako aj priebeh bežného dňa jej riaditeľa.

Pozrieť relaciu »
DNES: Martin Mekel

Vypočujte si príbeh Martina Mekela, ako ho Boh povolal stať sa gréckokatolíckym kňazom a riaditeľom gréckokatolíckeho formačného centra pre rómov v Čičave.

Pozrieť relaciu »

Sledujte LifeTv aj na sociálnych sieťach.

Scroll to top